Urban Exploration w Polsce - Polskie Forum Eksploracyjne Strona Główna Urban Exploration w Polsce - Polskie Forum Eksploracyjne
www.OPUSZCZONE.com

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Sprawę mam
Autor Wiadomość
gość
Gość
Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   Sprawę mam

Przepraszam za zakładanie nowego tematu i to właśnie tutaj, ale mimo ponad dwóch tygodni nikt z adminów nie aktywował mojego konta. Nick CCCP. Chciałbym znać ewentualny powód lub prosić o aktywację. Za dłguo nie mogę czekać.
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   Re: Sprawę mam

gość napisał/a:
Przepraszam za zakładanie nowego tematu i to właśnie tutaj, ale mimo ponad dwóch tygodni nikt z adminów nie aktywował mojego konta. Nick CCCP. Chciałbym znać ewentualny powód lub prosić o aktywację. Za dłguo nie mogę czekać.


to poczytaj regulamin i zasady aktywacji kont. gdzie się tak spieszy? cierpliwość jest cnotą!
 
 
Gość

Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   Re: Sprawę mam

HumanTree napisał/a:
gość napisał/a:
Przepraszam za zakładanie nowego tematu i to właśnie tutaj, ale mimo ponad dwóch tygodni nikt z adminów nie aktywował mojego konta. Nick CCCP. Chciałbym znać ewentualny powód lub prosić o aktywację. Za dłguo nie mogę czekać.


to poczytaj regulamin i zasady aktywacji kont. gdzie się tak spieszy? cierpliwość jest cnotą!

dziwię się, że po takich wypowiedziach i kilku innych ktoś jeszcze wchodzi na to forum. Ja na aktywację czekam już od miesięcy. Może i cierpliwość jest cnotą, ale olewanie innych już nie.
 
 
_pałeł_
Gość
Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   

ja czekam na odpowiec travisa na mejla a co potem pewnei sie wyniose z tad bo jak narazie to szkoda czasu i energii na to zebu udwac jaka kolwiek elite elitrnosc tego zajweiska skoczyła sie z piwerwsza pubilkacja w srodakach masowego przekazu a faktycznie jest to pewne olanie ze strony administarcji ich wola mi nic do tego
w kazdym razie pozdrwiam
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   

tak, a myślisz ze ja tylko siedzę i czekam żeby z otwartymi rękoma goscić każdego chetnego? i w sumie nic do roboty poza tym nie mam bo to moja pasja i zycie ponad wszystko żeby ślećzeć na forum?

mam kolejkę maili do obsłużenia, ale czasem nie chce mi się już po całym dniu jeszcze ich przglądać... tymbardziej zę czesto nic nowszego oprócz "czemu nie mam aktywnego konta" nie wnoszą

a na nadmiar czasu nie narzekam...
 
 
_pałeł_
Gość
Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   

akurat rozumien ze nie kazdy ma czas bo ja zawyczaj go tez nie mam
zreszt ja wsumie czekam na mejla od ciebie a co bedie dalej to bede mysłał

stay rude
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   

tymbardziej nie ma czasu czytać maila od każdego i wdawać sie z nim w korespondencję... a pisze wiele osób i często o pierdoły. neistety letko nie jest i nie mam czasu na wszystko nawet w minimalnym tego wymiarze. tymbardziej że sam mam wszystkich na głowie.

jest zastrzeżenie w kontakce na stronie że nie będzie odpowiedzi na każdego maila i stosuję sie do tego.

o jaką elitę Ci chodzi w ogóle? dostę do forum jest ograniczony ze wzgledów bezpieczeństwa przed kimś komu sie wydaje ze chce sie "bawic w opuszczone", czesto gówniarstwem za które nie chce ponosić odpowiedzialości, a olewanie... sorry, wyraźne sa kroki postępowania kiedy komuś zalez na rejestracji, raz na 5 osób zdarzy sie ktoś kto sie ustosunkuje. wiec kto tu kogo olewa?

ten temat zniknie stąd bo nie wnosi nic do tematyki forum
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   Re: Sprawę mam

gość napisał/a:
Przepraszam za zakładanie nowego tematu i to właśnie tutaj, ale mimo ponad dwóch tygodni nikt z adminów nie aktywował mojego konta. Nick CCCP. Chciałbym znać ewentualny powód lub prosić o aktywację. Za dłguo nie mogę czekać.


a od Ciebie o ile pamietam nie dostałem zadnego maila w tej sprawie, bo automaty z rejestracją idą prosto do kosza. sory, jest za dużo robotów a kilkunato osób dziennie nie chce mi się weryfikować

przy okazji na dniach będę robione czestki nieaktywnych userów
 
 
_pałeł_
Gość
Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   

jak widac to mi tez sie wyleci bo jako user jestem nie aktywny a jako gosc moge pisac co mi dusza na jezyk przyniesie

travis posłał bym ci pw ale jako gosc nie moge wiec wale tu
najwyzej wedytujesz
prywata mode on

jesli uwazasz ze nie nie jestem jednym z was wywal mnie listy usserów i wypierdol wszytkie moje posty

prywata mode off


a temat mozesz przeniesc sobie do uwag o forum zamiast kasowac
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   

aktywowałem Ci konto jakbyś nie zauważył... dziś był ten dzień gdy się zmusiłem...

wiec proszę na mnie nie najeżdżać bo problemy robicie z byle czego.
 
 
pałeł
[Usunięty]

Wysłany: Śro 29 Lis, 2006   

spoko nie najezdzam
a aktywacji nie zauwazyłem
wedytuj tego posat z prywata lub usun
bo ja niem ma takich uprawnien i niechce miec

stay rude
 
 
cooger
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Lis, 2006   

Kurde Travis to nowi już nie muszą robić sobie tatuażu z drzewkiem żebyś im aktywował konto ?!!!

 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Czw 30 Lis, 2006   

nie, teraz musza robić kaczory takie jak Twój... :twisted:
 
 
Wilku 
opuszczony

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 235
Skąd: Z cienia
Wysłany: Nie 13 Lip, 2008   

Ja mam bardzo dziwne pytanie, co widza (w sensie jakie fora) osby z podanymi nizej statusami?
-pelna aktywacja (no chyba poiwnien widziec wszystko (przynajmniej merytorycznej tresci)
-zarejestrowany, bez aktywacji
-gosc

pozdrawiam.
 
 
 
enu665 
opuszczony


Wiek: 34
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 172
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

gosc raczej nie widzi priva... bez aktywacji podejrzewam, że ma to samo. a pełan aktywacja wszystko - to tak na logike...
_________________
http://enu665.digart.pl/digarty/
 
 
 
L05_PL 
opuszczony


Wiek: 39
Dołączył: 10 Lut 2008
Posty: 256
Skąd: Siemianowice
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

no dokladnie :] dopoki nie masz aktywnego konta nie widzisz priva :]
_________________
...co... jak to się nie da wejść?...
 
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

L05_PL napisał/a:
no dokladnie :] dopoki nie masz aktywnego konta nie widzisz priva :]


i nie mozesz pisac postow - przynjamniej w czescio forum, juz nie pamietam w ktorej :)

mysle nad wprowadzeniem restrykcji na rejestrowanie nowych - na zasadzie listu motywacyjnego pokazanego bardziej zasluzonym uzytkownikom, i pozniej dopiero decyzji o przyjeciu lub nie.
 
 
Wilku 
opuszczony

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 235
Skąd: Z cienia
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

ja bym proponowal utworzyc podgrupe weryfikacyjna, ktora by miedzy soba kolegialnie ustalala czy nie ma sie do czynienia z botem, a jesli to juz czlowiek, lub cos podobnego, to czy sie nadaje. Pewnie by to odciazylo znacznie Administracje.
Dziekuje za odpowiedz na nurtujace pytanie :)

P.S. Grupa weryfikacyjna mogla by pracowac na tej zasadzie, ze gdzies w okolicach rejestrowania byly adresy ludzi ktorzy zglosiliby sie do tej grupy, i "petent" wysylalby do kogos stamtad list motywacyjny w ktorym bylyby odpowiednie dane, potem weryfikator wysylalby to do do drugiego (zeby bylo sprawiedliwie) i dopiero ten drugi to administracji z opinia.
Moze to troche biurokracji, ale przynajmniej jest 80% pewnosci ze naprzyklad sie jakies drechy nie zwiedza nic z forum.
 
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Pon 14 Lip, 2008   

mozna proscie - tworzy sie grupe odpowiednio uprzywilejowanych i czesc forum do ktorej tylko oni maja dostep, a tam na ogole przedstawiane sa motywacje nowych chetnych.

po poprawkach na forum nie rejestruja sie juz boty, lub dzieje sie to bardzo rzadko, jednak tylko 5% jest na tyle rozgarnieta ze znajduje temat o rejestracji.
 
 
rożen 
...w temacie


Wiek: 31
Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 21
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

Ja sądzę, że twój pomysł Wilku jest dobry i znacznie odciążyłoby to administrację, gdyż otrzymywałaby list motywacyjny wraz z gotową opinią nt. przyszłego użytkownika. Mimo, iż mój staż, jako użytkownik na forum nie jest długi (jednak przeglądam forum od ok. 2 lat) to mógłbym (jeżeli admin wyraziłby chęć) z innymi zająć się tym.

Pozdrawiam.
 
 
Wilku 
opuszczony

Dołączył: 22 Paź 2005
Posty: 235
Skąd: Z cienia
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

rowniez przedstawiam swoja kandydatrue na to stanowisko.
 
 
 
enu665 
opuszczony


Wiek: 34
Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 172
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 18 Lip, 2008   

ja z pomysłem sie zgadzam, podoba mi się. ale żadnej kandydatury nie zgłaszam, bo i tak nikt nie zgodzi się na to, abym ja się tym zajął :smile:
_________________
http://enu665.digart.pl/digarty/
 
 
 
edek 
opuszczony


Dołączył: 25 Paź 2005
Posty: 303
Skąd: Deutsch Krone
Wysłany: Śro 31 Gru, 2008   

_pałeł_ napisał/a:
ja czekam na odpowiec travisa na mejla a co potem pewnei sie wyniose z tad bo jak narazie to szkoda czasu i energii na to zebu udwac jaka kolwiek elite elitrnosc tego zajweiska skoczyła sie z piwerwsza pubilkacja w srodakach masowego przekazu a faktycznie jest to pewne olanie ze strony administarcji ich wola mi nic do tego
w kazdym razie pozdrwiam


słuchaj, nikt i nic nie jest tu trzymane na siłę, każdy jest z wlasnej woli i hobby czy jak to tam zwał, a Ty widocznie nie pasujesz tu i mimo tego chcesz na siłę należeć do grona zaufanych, najpierw trzeba sobie zapracować, "nie odrazu Kraków zbudowano", jak chcesz to sie wynoś i nie musisz tego upubliczniać na forum, znajdź sobie inne tam gdzie będziesz mógł nawet zostać moderatorem !
tutaj są ludzie pewni i zaufani którzy już mają trochę opuszczonych za sobą, a Ty chyba chcesz tu być tu po to "tu jest fajnie i wszyscy tu są" !
To forum nie dla takich ludzi ...

tyle mojego na ten temat
 
 
 
HumanTree 
Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 03 Wrz 2004
Posty: 1849
Skąd: .wastelands
Wysłany: Śro 31 Gru, 2008   

w takim razei jesli sa chetni to spox - sprawa bedzie na razie ogranczala sie do oceny chetnego po jego wstepnym raporcie i opisie osoby i jezeli bedzie ok to przeniesienia do grupy - tyle sobie poradze.

w tej chwili potrzeba kogos kto troche uporzadkuje tematy ze starej czesci forum - czyli powrzuca w odpowiednie kategorie, a jesli ich brak - to powiadomi o tym.
oczywiscie osobno do forum publicnzego i osobno do forum exploratorow z forum priv.
 
 
MayRah 
opuszczony


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 06 Sie 2007
Posty: 579
Skąd: Poznań - świat
Wysłany: Śro 31 Gru, 2008   

też chętnie pomogę .. dużo mam czasu ;-)
_________________
cosmic gardener of the city
 
 
miszkos 
opuszczony
Prostak


Wiek: 35
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 315
Skąd: Bełchatów/Poznań
Wysłany: Śro 31 Gru, 2008   

ulalalala parę godzin mnie nie było a tu już kłótnie ;} ale zgadzam się z Edkiem, nic na siłę.
Co do pomysłu z weryfikacją nowych-również jestem 3x ZA :}
_________________
www.miszkos.wordpress.com | Zdjęcia, moje.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz załączać pliki na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group